Наталинська сільська рада розпочала будівництво мультифункціонального майданчика на території Добренського ліцею

Дата: 06.07.2021 16:28

Наталинська сільська рада всіляко дбає про здоров’я дітей громади, тому розпочала у селі Добренька Мартинівського старостинського округу будівництво мультифункціонального майданчика на території Добренського ліцею, що дозволить проводити уроки фізичного виховання на свіжому повітрі, долучаючи місцевих дітей та молодь до спорту, тим самим поліпшуючи стан здоров’я підростаючого покоління. Будівництво триває згідно з графіком.
До речі, тривалий час добренські школярі не мали можливості спортивно проводити вільний час просто неба, тож незабаром це питання буде вирішено!
Відео під дописом ілюструє процес подачі бетонної суміші бетононасосом на мультифункціональний майданчик.
Далі буде!