Безробітні Красноградщини  «побували» на відеоекскурсії у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Дата: 13.07.2021 11:42

З метою якісного підбору претендентів на професійне навчання служба зайнятості Харківщини організувала онлайн-екскурсії до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Перший такий захід за допомогою Zoom відбувся 8 липня, до якого долучилися і безробітні, що перебувають на обліку в Красноградській районній філії Харківського ОЦЗ.
Учасники заходу отримали інформацію про освітні послуги Центру, побачили сучасні кабінети та майстерні, які оснащені всім необхідним для того, щоб слухачі за короткий термін навчання набули професійних вмінь і навичок, необхідних для подальшої роботи за новим фахом. Майстри виробничого навчання презентували професії, за якими здійснюється навчання. Навчання та проживання слухачів – зручне, комфортне, якісне та сучасне, а головне - доступне та безкоштовне для безробітних, які бажають опанувати обрану робітничу професію.
Всього ж протягом липня – вересня 2021 року заплановано провести 6 подібних заходів.