Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня пасічника

Дата: 19.08.2021 06:00

Щиро вітаємо бджолярів з Днем пасічника!
Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.
Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до нашого столу неповторний дар землі та сонця! Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі!
Нехай сади, лани, луги, ліси дарують щедрі медозбори для ваших пасік, а на столах не вибуває еліксир здоров’я, сили, наснаги і бадьорості - мед!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК