Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК із Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 06:10

Шановні мешканці громади, вітаю вас із Днем Державного Прапора України!
Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України - синьо-жовтий стяг як символ вільної, демократичної України, сильної і незалежної держави. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
Від усього серця бажаю вам, аби життя завжди було яскравим і багатим, як кольори Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту та щастя кожній родині!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК