Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК із Днем Державного Прапора України

Шановні мешканці громади, вітаю вас із Днем Державного Прапора України!
Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України - синьо-жовтий стяг як символ вільної, демократичної України, сильної і незалежної держави. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
Від усього серця бажаю вам, аби життя завжди було яскравим і багатим, як кольори Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту та щастя кожній родині!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК