Відбувся Кубок Наталинської сільської ради з міні-футболу, присвячений четвертій річниці утворення Наталинської територіальної громади

Дата: 07.08.2021 16:28

7 серпня на спортивному майданчику зі штучним покриттям села Наталине відбувся Кубок Наталинської сільської ради з міні-футболу, присвячений четвертій річниці утворення Наталинської територіальної громади.
Перед стартом змагань до присутніх з теплими словами привітань звернулася очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК, яка побажала футболістам вдалого старту та перемоги.
А далі почалася захоплююча гра! За перемогу змагалися шість футбольних команд: «Олімпік» с. Наталине, «Алмаз» с. Наталине, «Фенікс» с. Наталине, «Попівські джмелі» с. Попівка, «Пящанський стиль» с. Піщанка, «Кегичівка» смт. Кегичівка.
Навіть незважаючи на зливу з грозами та блискавками, якими феєрично супроводжувався фінал гри, боротьба була просто запеклою! Погодні умови не завадили показати швидкий, динамічний та по-справжньому професійний футбол. Команди продемонстрували технічне володіння м’ячем, просто блискавичні передачі і найвлучніші удари, а вболівальники отримали масу позитивних вражень і надпотужний заряд бадьорості!
За результатами змагань переможцем Кубку Наталинської сільської ради з міні-футболу стала ФК «Пящанський стиль» с. Піщанка, срібним призером – ФК «Попівські джмелі» с. Попівка, бронзовим – ФК «Алмаз» с. Наталине, а кращим гравцем визнано Дмитра КАРПОВА, гравця ФК «ФК «Алмаз» с. Наталине.
Команди-учасниці отримали Грамоти Наталинської сільської ради. Призерів було нагороджено медалями та дипломами, а переможця гри – Кубком.
Тож вітаємо переможців та дякуємо футболістам за чудову гру!