Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем працівників ветеринарної медицини

Дата: 08.08.2021 06:00

Шановні працівники ветеринарної медицини, прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!
Професія лікаря-ветеринара – одна з найгуманніших, найблагородніших, ії обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість у суспільстві.
Забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я мешканців нашої громади.
Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку і усіх земних гараздів! Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК