Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня будівельника

Дата: 08.08.2021 06:05

Шановні працівники будівельної галузі!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем будівельника!
Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним з важливих індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.
Саме завдяки високому професіоналізму, невтомній енергії, багаторічній праці багатьох поколінь будівельників створюються безліч важливих об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи і дитячі садочки, будинки культури і сільські клуби, заклади торгівлі та багато інших.
Бажаю вам невичерпної енергії, щастя та міцного здоров’я!
Нехай все задумане збувається, а кожен новий день приносить злагоду, мир та достаток у ваші родини!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК