Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем підприємця

Дата: 05.09.2021 06:00

Шановні підприємці громади!
Щиро вітаю вас з професійним святом!
Приватне підприємство є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв’язок, інші галузі економіки.
Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідного краю.
Тож дозвольте у цей святковий день побажати вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, стабільності, миру, добра й благополуччя вам і вашим родинам!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК