Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 12.09.2021 06:00

Шановні працівники та ветерани газовидобувної та нафтопереробної промисловості!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави.
Ви працюєте в одній з провідних галузей економіки. Саме вам ми завдячуємо теплом в оселях, від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості, енергетична безпека країни.
Висловлюю щиру подяку всім працівникам галузі за відданість своїй професії і звитяжну працю! У цей святковий день бажаю вам нових здобутків та перемог, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя! Добра вам, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК