Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Шановні бібліотекарі громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.
З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ.
З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.
Професія бібліотекаря надзвичайно важлива - саме від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.
У день професійного свята дозвольте побажати вам міцного здоров'я, довголіття, щастя, добра, творчої наснаги і нових успіхів та звершень у благородній просвітницькій справі!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК