На базі Наталинського ліцею відбулося засідання територіального методичного об’єднання вчителів 4-х класів у формі інструктивно-методичної наради з теми «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи». Учасники засідання ознайомилися з нормативно-правовими документами, що регламентують функціонування початкової школи в новому навчальному році, спланували роботу на 2021/2022 навчальний рік. Особливу увагу приділили опрацюванню нових методичних рекомендацій щодо оцінювання учнів 1-4 класів, проаналізували та виробили критерії формувального та рівневого оцінювання.
Засідання пройшло у творчій атмосфері, а його учасники отримали корисну інформацію.