У Попівському старостинському окрузі відсвяткували прийдешню 30-ту річницю незалежності України

Дата: 21.08.2021 23:32

21 серпня у Попівці відбувся святковий концерт з нагоди прийдешньої 30-ї річниці незалежності України. Захід зібрав чимало як місцевих глядачів, так і гостей з інших населених пунктів Наталинської громади.
Запальними піснями присутніх розважали народний аматорський колектив «Черешеньки» та дитячий ансамбль «Дивограй» Попівського сільського будинку культури, юна бандуристка Діана ТАРУСІНА, молода талановита співачка Єлизавета ЄРЕМЕЙЧУК, а також наймолодші жителі громади, які підготували святковий танок. Оплески глядачів просто не стихали! А на дітлахів чекали батути – справжня радість для малечі!
Свято однозначно видалося на славу! Так тримати, громадо!