На Красноградщині відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності України

Дата: 25.08.2021 16:00

24 серпня Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК та колектив сільської ради взяли участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці незалежності України, які відбулися у м. Красноград.
На Центральній площі міста святковий захід зібрав делегації територіальних громад укрупненого Красноградського району: Наталинської, Красноградської, Зачепилівської, Кегичівської, Старовірівської, Сахновщинської.
Розпочався урочистий захід з церемонії покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка, видатного українського Кобзаря, після чого відбулася офіційна частина свята.
Очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК зі сцени привітала присутніх та колег зі святом, побажавши процвітання рідній неньці- Україні та усім територіальним громадам. Далі Грамотами Красноградської районної державної адміністрації було нагороджено представників Наталинської територіальної громади: Юрія ПОЗДНЯКОВА - директора ПП фірма «Юкон Агро», члена виконавчого комітету Наталинської сільської ради VІІІ скликання, Андрія РУБАНА - директора ТОВ «Красноградська овочева фабрика», члена виконавчого комітету Наталинської сільської ради VІІІ скликання, Євгена ТРЕТЯКОВА - почесного президента Благодійного фонду ім. Героя України Гулого І.М.
Опісля розпочався святковий концерт за участю творчих колективів з усієї Красноградщини. Нашу громаду представили ансамбль «Мелодія» Наталинського сільського будинку культури, а також солісти Сергій ШАПОШНІКОВ (сільський клуб селища Дружба) і Тетяна КРАВЧУК (Наталинський сільський будинок культури), які викликали море позитивних емоцій у глядачів та отримали безліч оплесків.
У продовження свята мешканців району професійним виконанням пісень привітав заслужений артист України Віталій Козловський.