Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня Незалежності України

Шановні мешканці громади!
Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! 30 років тому Україна законодавчо закріпила свої вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
І саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава у майбутньому, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни!

Від щирого серця бажаю усім миру та злагоди, здоров’я та довголіття! Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, наснаги і впевненості у власних силах і переконаннях!
Зі святом!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК