Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 06:00

Шановні мешканці громади!
Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України! 30 років тому Україна законодавчо закріпила свої вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
І саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава у майбутньому, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни!

Від щирого серця бажаю усім миру та злагоди, здоров’я та довголіття! Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, наснаги і впевненості у власних силах і переконаннях!
Зі святом!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК