Колектив Наталинської сільської ради взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 12:51

23 серпня очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК та колектив Наталинської сільської ради взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України, яка відбулася на Центральній площі м. Красноград.
Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.
Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.