Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем працівника лісу

Дорогі лісівники, ветерани лісової галузі!
 Щиро вітаю усіх причетних до охорони і примноження лісових багатств з професійним святом - Днем працівників лісу!
Охороняти природу - значить охороняти Батьківщину. Ліси, парки, сквери - не лише окраса нашої землі, а й легені нашої планети. Ліс - надзвичайно важливий природний ресурс. Адже деревина має універсальне значення в усіх галузях народного господарства.
Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та достатку! Нехай шелест зелених гаїв приносить вам наснагу та додає сил для реалізації добрих та корисних справ, а натхнення і плідна праця і надалі будуть запорукою збереження та примноження наших лісів – зеленої скарбниці Наталинської громади!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК