Відбулося перше в цьому навчальному році засідання територіального методичного об’єднання практичних психологів та асистентів учителя закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради

Дата: 15.09.2021 16:53

14 вересня 2021 року на базі Наталинського ліцею відбулося перше в цьому навчальному році засідання територіального методичного об’єднання практичних психологів та асистентів учителя закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради за темою «Інструктивно–методичні рекомендації щодо діяльності працівників психологічної служби та асистентів учителя в 2021/2022 навчальному році». Під час роботи ТМО розглянуті такі питання: «Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби в системі освіти на 2021/2022 навчальний рік»; «Вивчення нормативно-правових документів щодо організації діяльності психологічної служби закладів освіти на 2021/2022 навчальній рік»; «Нормативно - правова база асистента учителя»; «Пріоритетні напрямки роботи та алгоритм роботи асистента учителя на 2021/2022 навчальний рік». Також було затверджено план роботи ТМО, окреслено завдання та основні напрямки діяльності на 2021/2022 навчальний рік, створено методичний кейс для роботи практичного психолога, соціального педагога та асистента учителя.