У "Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Наталинської сільської ради"

Відповідно до плану роботи "Центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталинської сільської ради" на вересень 2021 року проходять установчі засідання професійних спільнот.
14 і 15 вересня на базі Наталинського ліцею відбулися  засідання  територіальних методичних об'єднань вчителів 2 та 3 класів. Під час зустрічей у форматі офлайн та онлайн педагоги розглянули основні нормативні документи, що регламентують освітню діяльність у 2021/2022 навчальному році, методичні рекомендації щодо оцінювання учнів. Цікавими та корисними для вчителів були практичні види роботи, складання ментальної карти, огляд новинок фахової та методичної літератури.