Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК із Днем працівників освіти України

  • 431

Шановні освітяни громади!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!
Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки саме вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед усіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.
Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.
Висловлюю вам велику вдячність за вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю. Глибоко переконана, що ваш професіоналізм та відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти у нашій громаді.
Тож нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.
Від щирого серця бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК

Фото без опису