Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Шановні представники старшого покоління громади!
Щиро вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!
Неоціненне багатство людей поважного віку – їх мудрість та практичний досвід. Ви є носіями кращих духовних, культурних та трудових традицій нашого народу.
На нелегких життєвих шляхах ви зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність вам за слушні поради та безцінні знання, за готовність повсякчас підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування!
Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК