Група Нафтогаз є надійним партнером нашої громади, який допомагає вирішувати соціальні, побутові та інші питання. Цьогоріч у результаті чергової плідної співпраці Наталинської територіальної громади та Групи Нафтогаз реалізовано три спільних проєкти: «Спортивне дозвілля для мешканців села Наталине» (встановлено антивандальні тенісні столи у адміністративному центрі громади - Наталиному), «Інтерактивне навчання - крок у майбутнє» (закуплено сучасну комп’ютерну техніку для Березівської гімназії Наталинської сільської ради), «Трудове виховання - запорука майбутнього» (модернізовано навчальну майстерню Попівської філії Наталинського ліцею).

Завдяки плідній взаємодії Наталинської сільської ради та Групи Нафтогаз Попівська філія Наталинського ліцею поступово перетворюється на сучасний освітній простір: у рамках реалізації проєкту оновлено апаратне забезпечення майстерні навчального закладу шляхом закупівлі сучасних верстатів, електричного інструменту для виконання робіт по дереву та металу, адже обладнання, яке раніше використовувалося в освітньому процесі трудового навчання, було застарілим, частково непрацездатним та не відповідало сучасним стандартам виробництва, тому його не можна було використовувати й надалі в освітньому процесі.

Вартість проєкту становила 249 970,00 грн., розмір фінансування від АТ «Укргазвидобування» - 100 %.
Модернізація навчальної майстерні надала можливість у повному обсязі реалізувати навчальну програму з трудового навчання, наблизити навчальний процес до реалій сьогодення, забезпечити виховання умінь і навичок, необхідних для застосування сучасного інструментарію.

Маючи у своєму розпорядженні оновлену матеріальну базу, педагоги, які викладають трудове навчання у закладі загальної середньої освіти, наразі зможуть забезпечити якісний результат у локальній предметній сфері, об’єктом кінцевої діяльності якої буде втілення задумів шляхом виготовлення школярами різних виробів на уроках трудового навчання. Це безпосередньо позитивно позначиться на якості загального рівня виконання завдань освітнього процесу.

Тож щиро дякуємо Групі Нафтогаз за підтримку нашої громади та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!