Автопарк Наталинської територіальної громади поповнився новим шкільним автобусом

У минулому навчальному році на території Наталинської сільської ради виникло нагальне питання з нестачею шкільних автобусів, тому депутатським корпусом було прийнято рішення придбати для дітлахів новий транспортний засіб.

Сьогодні, 20 жовтня, мрія здійснилася: у нас з’явився новенький шкільний автобус!

Автобус «Еталон» розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову та світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки.

Тож наразі для школярів Наталинської громади буде організовано вчасний та безперебійний підвіз на заняття у комфортних умовах - це передусім безпека дітей дорогою до навчальних закладів, спокій батьків і, звичайно ж, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня нашої громади.

Далі – більше!