Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем залізничника

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня залізничника!
Сьогодні ми вшановуємо вашу майстерність, самовідданість, сумлінну працю та почуття високого громадянського обов’язку. Адже за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються автомагістралі, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проєкти.
У день професійного свята бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров'я, миру і добробуту в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк