На базі Кобзівської гімназії відбулося територіальне методичне об'єднання вчителів суспільствознавчих предметів та географії закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради

Педагоги стали учасниками методичного практикуму з питань підготовки учнів до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ЗНО-2022, використання додаткових джерел інформації та інтерактивних методик на уроках історії, географії з метою розвитку пізнавальних інтересів учнів. Учасники ТМО мали змогу вдосконалити практичні навички роботи з картою, з розв’язання географічних задач.

Дякуємо вчителям, які презентували свій досвід роботи з окреслених питань та поділилися цікавими лайфхаками з колегами.

Також цікавою та пізнавальною для учасників ТМО стала екскурсія до сертифікованого музею села Кобзівка, яку провела директор Кобзівської гімназії Алла Адамова.