Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем української писемності та мови

Шановні мешканці Наталинської громади!

Вітаю вас з Днем української писемності та мови, який щороку відзначається відповідно до Указу Президента України у день православного християнського свята та вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Мова – як живий організм. Вона живе, розвивається, видозмінюється, стає багатшою, осучаснюється, пристосовуючись до вимог часу. І водночас вона зберігає в собі прадавню історію наших предків, часточку душі кожного, з чиїх уст лунало українське слово.
З нагоди свята хочу побажати усім любити та плекати рідну мову!
Здоров’я вам, щастя, добра та нових здобутків на благо Наталинської громади та України!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк