Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури Наталинської територіальної громади!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує культурну спадщину нашої громади, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
Бажаю вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, професійних успіхів та мистецьких злетів! Нехай втіляться в життя всі ваші плани, ідеї та мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і перемог!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк