Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії Наталинської територіальної громади!
Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
Аграрна галузь – це фундамент економіки України і запорука добробуту українців. Тому День працівників сільського господарства – це насамперед визнання державою звитяжної хліборобської праці.
Ваша наполегливість та працелюбність сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі громади. Ваші працьовиті руки, природна мудрість та багатий досвід живлять українську ниву. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку!
Бажаю вам щедрих врожаїв та подарунків долі, миру, благополуччя та достатку в кожній родині! Усі миті вашого життя хай завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними! Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк