На базі Петрівського ліцею відбулося засідання територіального методичного об'єднання педагогів-організаторів закладів освіти Наталинської сільської ради

Народна мудрість говорить: «Якщо ви мислите на рік уперед – сійте зерна, якщо ви мислите на десять років уперед – садіть дерева, якщо ви мислите на сто років уперед – виховуйте людину».

Тож завдання сучасного педагога-організатора закладу загальної середньої освіти - приділити особливу увагу особистості учня, його розвитку та вихованню, збереженню здоров`я. Такі важливі питання розглядалися на засіданні територіального методичного об'єднання педагогів-організаторів закладів освіти Наталинської сільської ради, яке відбулося на базі Петрівського ліцею.

Педагоги поділилися досвідом роботи з теми "Створення умов для всебічного та гармонійного розвитку особистості через здоров`язберігаючий вектор інноваційної стратегії виховання", розглянули основні аспекти здоров`язбережувальної роботи у середовищі закладу освіти та практичні кроки вирішення проблем здоров`я молодого покоління.