Вітаємо з Днем народження начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення, головного бухгалтера, члена виконавчого комітету Наталинської сільської ради VIII скликання Ольгу Литовку

Шановна Ольго Євгенівно!
Наталинська сільська рада щиро вітає Вас зі святом!

Зичимо Вам міцного здоров’я, душевної краси і творчого натхнення, невичерпної енергії і бадьорості!
Нехай життєві здобутки примножуються, а нові ідеї і задуми здійснюються! Хай підтримка і любов найдорожчих людей додають оптимізму і натхнення на нові благородні справи, а привітання від рідних, друзів та дорогих Вашому серцю людей доповнять сьогоднішнє свято приємними сюрпризами та несподіванками! Від душі бажаємо щастя, радості, добра і благополуччя Вашій родині! Благодаті, миру в душі та усіх земних благ без ліку зичимо Вам на многії літа!