У рамках запропонованоï Харківською обласною державною адміністрацією ініціативи «Безпека дітей - найголовніший пріоритет дiяльностi влади» та з метою популяризації практичних навичок щодо надання першої домедичної допомоги 28 жовтня на базі Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» (смт. Пісочин Харківської обл.) Харківською обласною органiзацiєю Товариства Червоного Хреста Украïни було проведено заняття з керівниками вiддiлiв освiти територіальних громад та керiвниками дошкільних навчальних закладів міста Харків та Харківської області щодо надання першої домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків та надзвичайних ситуацій, адже відповідно до законодавства України керівники закладів освіти повинні володіти навичками з надання домедичної допомоги дітям.

У заході взяли участь начальник відділу освіти Наталинської сільської ради Оксана Руденко та заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області» Олена Макогон.

Мета заняття: навчити співробітників закладів дошкільної та шкільної освіти надавати першу домедичну допомогу, зробити освітній процес не тiльки корисним, а й безпечним (у рамках проєкту «Спокійні батьки»).

За результатами заходу сплановано роботу щодо залучення навчальних бригад Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у дошкільні навчальні заклади та заклади загальної середньої освіти Харківської області з метою проведення тренінгів з надання першої домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадкiв та надзвичайних ситуацій.