Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем автомобіліста і дорожника

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!
Так склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Усі ми щодня користуємося транспортом. І це професійне свято – ще один привід висловити слова вдячності за вашу працю.
Щиро вітаю з професійним святом всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців.
Зичу вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у роботі, легких доріг, зеленого світла і погожої погоди!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК