Наталинська сільська рада спільно з ДП «Красноградський лісгосп» долучилися до акції Благодійного фонду «Озеленення України» «Об’єднуємо один мільйон людей за добу»

Ціль акції - привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей довкола боротьби з глобальними еко-викликами.

У ході проведення акції біля зупинки транспорту та на території паркової зони села Наталине працівниками ДП «Красноградський лісгосп» висаджено 20 дерев липи, 20 дерев дуба та 5 дерев ялини.

Наталинська сільська рада щиро дякує ДП «Красноградський лісгосп» за примноження зелених насаджень нашої громади, адже наразі живих «фільтрів» повітря у нас стало ще більше!