Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування та депутати Наталинської сільської ради!
 Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування – це основа народовладдя, один із головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовий інструмент вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.
У цей день я хочу подякувати усім вам, адже ми робимо спільну справу - розбудовуємо Наталинську територіальну громаду, працюючи задля добробуту її мешканців! Завдяки наполегливості та бажанню працювати на благо громади ми зможемо досягти ще більших успіхів на ниві розбудови нашого рідного краю і держави в цілому!
Здоров'я вам, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє Наталинської громади та України!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк