Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівника державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівника державної виконавчої служби!
Вашою щоденною турботою є своєчасне забезпечення належного виконання рішень судів - утвердження в державі принципів верховенства права та законності.
Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот, працює на благо громадян України та стоїть на захисті їхніх конституційних прав.
  У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя і добробуту, натхнення, невичерпної енергії, нових звершень у роботі! Хай людська повага і довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк