Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівників архівних установ

Шановні працівники архівних установ!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ України!
Архіви – невід'ємний інститут будь-якої держави, який зберігає історичну пам'ять народу, є запорукою його самоусвідомлення та розвитку. Справа працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства.
Саме ви продовжуєте вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяєте пізнанню історії та усвідомленню людського буття, допомагаєте відновити правду, згадати забуті імена, неупереджено оцінити важливі події, що відбувалися у минулому.
Переконана, що ваш професіоналізм і висока відповідальність будуть й надалі запорукою зміцнення духовного зв'язку минулих та прийдешніх поколінь, сприятимуть дбайливому збереженню безцінної спадщини.
Зичу вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та нових вагомих здобутків!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк