Роздольська гімназія посіла призове місце у ХІ обласній тематичній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

Відбулася XI обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: педагогіка партнерства – крок назустріч», яка була присвячена розгляду актуальної проблеми освітньої галузі – налагодженню ефективної взаємодії в контексті побудови педагогічного та соціального партнерства. Учасниками виставки стали 18 закладів освіти Харківської області.

Роздольська гімназія Наталинської сільської ради представляла досвід роботи в номінації «Школа як простір дитинства: створення безпечного освітнього середовища» та висвітлила актуальні для сучасного освітнього середовища проблеми: безпека інформаційного простору, мережева взаємодія, педагогіка партнерства, інноваційні форми взаємодії в управлінській діяльності.

За результатами підсумкової онлайн-конференції з обміну досвідом між учасниками виставки та експертами Роздольська гімназія Наталинської сільської ради посіла ІІ місце.

Вітаємо колектив Роздольської гімназії з чудовим результатом!