Відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради інформує осіб з інвалідністю щодо навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»

  • 275

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець- Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплома кваліфікованого робітника.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю I-III групи та дітей з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне 4-х разове харчування, цілодобова медична допомога).

Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, що дає можливість навчатись у закладі особам з числа маломобільної групи населення.

Контакти закладу: вул. Годованця, 13, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Україна, 32300; тел. (03849)3-26-51, факс (03849)3-26-51; e-mаil: kp-peti@ukr.net; posek.km.ua.

Фото без опису

Інші оголошення

Всі оголошення