У закладах освіти Наталинської громади відбулися святкові новорічні заходи

Новий рік – чарівне свято дитинства. Діти завжди з нетерпінням чекають на нього, мріють про подарунки і вірять у чудеса. У святкові дні трапляються різноманітні приємні сюрпризи, а дорослі можуть подарувати дітлахам справжню новорічну казку!

У передноворічні дні в освітніх закладах Наталинської громади відбулася низка різноманітних святкових заходів, на які діти вже давно чекали із великим задоволенням: ранки, театралізовані свята, вистави, новорічні карнавали, тематичні вечори. На дітвору чекали веселі розважальні програми за участю Діда Мороза та Снігуроньки, які супроводжувалися цікавими конкурсами, захоплюючими іграми, танцями, в яких школярі та вихованці дошкільних підрозділів брали активну участь, просто переповнюючись радісними емоціями передноворічних свят.

Вже традиційно діти отримали смачні солодкі подарунки від Наталинської сільської ради.

Тож нехай Зима - чарівниця простелить для усіх гладеньку білосніжну дорогу у 2022-й рік, а символ Нового року – Водяний Тигр – розфарбує цей рік різнокольоровими подіями, яскравими зустрічами, блискучими досягненнями!

Веселих зимових свят!