У Наталинській громаді відзначили обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти

Участь школярів у предметних олімпіадах і конкурсах сприяє їх залученню до творчого самовдосконалення. І цього року учні закладів загальної середньої освіти Наталинської громади показали визначні успіхи, якими варто пишатися.

Тож з метою заохочення обдарованих учнів ЗЗСО громади Наталинська сільська рада підготувала їм подарунки - солодощі - за досягнення високих результатів у ІІ етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Красноградському районі у 2021/2022 навчальному році, Всеукраїнській природоохоронній акції «Птах року 2021», конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН.

Вітаємо наших учнів з досягненням гідних результатів!

Дякуємо педагогічній спільноті нашої громади за висококваліфіковану підготовку учнів до олімпіад, адже ви вкотре продемонстрували надпотужний освітянський потенціал Наталинської територіальної громади!