Привітали переможців огляду-конкурсу «Новорічна феєрія»

6 січня Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк привітала переможців огляду-конкурсу «Новорічна феєрія» та вручила їм пам’ятні подарунки.

У номінації «Краща новорічна садиба» переможцями визнано Юрія Дробязка (с. Петрівка), Василя Ціка (с. Попівка), Володимира Кренєва (с. Березівка), Миколу Щура (с. Наталине).

Переможці у номінації «Краще новорічне оформлення прилеглої території»: ПП фірма «Юкон Агро» (директор Юрій Поздняков), ПАОП «Промінь» (генеральний директор Євген Третяков), Свято Петро-Павлівський храм (ієрей отець Віталій).

У номінації «Кращий заклад» перемогли дошкільний підрозділ комунального закладу Наталинського ліцею (заступник директора з навчально- виховної роботи Олена Макогон), ТОВ МК «М’ясний» (директор Олександр Скорик).

Наталинська сільська рада вдячна усім мешканцям громади за участь у конкурсі! Вітаємо переможців!

Так тримати, громадо!