Наталинська сільська рада придбала квартиру для дитини, позбавленої батьківського піклування

Відсутність житла – одне з найактуальніших питань для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тож Наталинська сільська влада не припиняє перейматися їхньою долею, продовжуючи і надалі докладати зусиль, аби максимально оптимізувати рівень життя дітей-сиріт громади.

За рішенням місцевої комісії пані Карині - дитині, позбавленій батьківського піклування, що перебувала на квартирному обліку при виконавчому комітеті Наталинської сільської ради, в порядку черговості, було виділено грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення за рахунок субвенції з державного бюджету – наразі Наталинською сільською радою придбано житло для Карини, яке передано їй у власність.

Вітаємо пані Карину з новосіллям! У добрий час!