Відбулося засідання ТМО практичних психологів та асистентів учителя ЗЗСО Наталинської сільської ради

28 січня відбулося засідання територіального методичного об’єднання практичних психологів та асистентів учителя закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради в форматі онлайн на платформі веб-конференції Google-Meet. Учасниками стали практичні психологи, асистенти вчителя, соціальні педагоги та логопед.

Тема засідання: «Соціально-психологічний супровід педагогіки партнерства в НУШ. Гуманістичні засади роботи в системі інклюзивної освіти». В ході роботи розглянуто наступні питання: «Педагогіка партнерства: психолого-педагогічний супровід розвитку особистості дитини», «Гуманістичний підхід в організації інклюзивного навчання дітей. Формування гуманістичних цінностей у дітей».

Під час засідання надавалися методичні рекомендації щодо психологічного супроводу роботи в умовах НУШ та інклюзивної освіти. Практична частина включала огляд розробок (вправ, методик, ігор), демонстрацію власного досвіду роботи з дітьми, також проведено практичну вправу з фахівцями.

Педагогічні працівники обмінялися досвідом, засідання сприяло формуванню професійної компетенції педагогів.