Відбулося онлайн-засідання територіального методичного об’єднання вихователів молодших та середніх груп дошкільних підрозділів закладів освіти Наталинської сільської ради

«Творчість педагога – важливий шлях до формування творчості дітей», - саме під таким гаслом працюють вихователі дошкільних підрозділів закладів освіти Наталинської сільської ради.

2 лютого відбулося онлайн-засідання територіального методичного об’єднання вихователів молодших та середніх груп у формі семінару-практикуму за темою «Розвиток пізнавально-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку». І хоча у період карантину можливості живого спілкування обмежені, наші педагоги довели зворотнє: для позитивних зустрічей, дієвого спілкування, обміну досвідом колег кордонів немає, а дистанційна форма проведення методичних заходів досить дієва і повчальна.

Керівник ТМО Передерій Н.В. разом із членами методичного об’єднання підготували досить цікаві презентації практичного спрямування. А молодий педагог, вихователь дошкільного підрозділу Наталинського ліцею, Титаренко Анастасія Олексіївна поділилася із присутніми станом реалізації проєкту «Від зернинки до рослинки».