Олена Третяк узяла участь у загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

2 лютого очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк узяла участь у загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації, які відбулися у м. Харків.

На засіданні розглянули актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування області, зокрема можливість розширення участі місцевих рад у проєктах, спрямованих на розвиток територіальних громад, обговорили положення про обласний конкурс «Сприяння місцевим радам у підготовці та затвердженні стратегій розвитку територіальних громад», а також запровадили обласну шкільну спартакіаду «Майбутній олімпієць» для хлопців та дівчат віком від 12 до 13 років, учнів ЗОШ, ліцеїв, гімназій (7-8 класи) у чотирьох видах спорту: баскетбол, міні-футбол, волейбол, контактні види спорту.

Фотоматеріали з офіційного сайту Харківської обласної ради: http://oblrada.kharkov.ua.