Шановні ветерани АТО/ООС та члени їх сімей!

Відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради інформує Вас, що у місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

При центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО / ООС та членів їх родин. Мета діяльності служби – розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

Цільовими групами cоціально-психологічного центру м. Славутич є:

- ветерани та учасники бойових дій;

- члени сімей ветеранів та учасників бойових дій (дружини, батьки, діти);

- учасники Революції гідності;

- внутрішньо переміщені особи;

- волонтери та представники громадських організацій, які працюють з ветеранами та учасниками бойових дій;

- громадяни, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи;

- усі інші категорії громадян, які потрапили в кризову ситуацію і потребують соціально-психологічної, правової допомоги, фізкультурно-оздоровчих послуг.

Центр пропонує жителям та гостям міста Славутича, а також особам з інших регіонів України, наступні безкоштовні послуги:

- індивідуальні консультації психолога щодо вирішення різноманітних життєвих питань;

- консультації юриста(оформлення запитів, звернень, заяв, клопотань щодо пільг; питання отримання матеріальної допомоги, навчання, перепідготовки, працевлаштування);

- групи взаємодопомоги (обговорення проблем, пошук шляхів їх вирішення, обмін життєвим досвідом);

- круглі столи, інформаційні зустрічі;

фізкультурно-оздоровчі послуги (мануальний масаж та масаж з використанням масажного крісла;

- заняття на дошці Євмінова;

- заняття в тренажерному та кардіо-залах);

соціологічні та соціально-психологічні дослідження з актуальних питань;

- інформаційна продукція («Вісник «Вісника правової та психологічної допомоги», статті до ЗМІ, розміщення актуальної для цільових груп інформації в мережі Інтернет) тощо;

- тренінгові заняття, ділові ігри, групи за інтересами;

- «Телефон довіри» (консультації психолога та юриста за телефоном).

При Соціально-психологічному центрі м. Славутич, діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для учасників АТО та членів їх родин: 095 467 64 08, 067 850 91 16

Графік роботи телефону довіри: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00 год., перерва з 13.00 до 14.00 год.

На телефоні довіри чергують кваліфіковані фахівці-психологи та юрист, які надають підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.