В Дружбі та Кобзівці усунено пориви на водогоні

Головна цінність нашої громади - це люди, тому сільська влада ані на мить не припиняє піклуватися про її мешканців - силами Наталинської сільської ради та ПАОП «Промінь» усунено пориви на трубопроводах водонапірних башт Рожновського в Дружбі та Кобзівці.

Враховуючи те, що водонапірні башти відіграють важливу роль в системі водопостачання, а саме слугують резервуаром для води і дають можливість контролювати її рівень, виникло питання зі стабільністю подачі води абонентам - це відчули мешканці приватних будинків вищезазначених населених пунктів громади.

Для нагального проведення аварійно-відновлювальних заходів сільською радою було надано гідравлічний автопідіймач, ПАОП «Промінь» у свою чергу забезпечив послуги інженерів та зварювальників. Для того, щоб виконати слюсарно-зварювальні роботи, виникла необхідність вивести башти з роботи, випустивши воду.

Наразі башти працюють у штатному режимі – водопостачання Дружби та Кобзівки повністю відновлено.