Навмисний підпал - злочин!

До уваги громадян!
З настанням весняного періоду різко збільшилась кількість випадків випалювання сухого листя та трави. Тільки за останні 3 дні на території Красноградського району виникло більше 10 випадків підпалів сухої трави та сміття. Вдень стовп диму видно за декілька кілометрів, а вночі вогонь, як маячок, демаскує місцезнаходженння населених пунктів.

Ліквідація зазначених пожеж потребує значних  витрат паливно-мастильних матеріалів, яких у теперішній час й так обмаль.

Нагадуємо, що згідно зі ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за несанкціоноване випалювання сухої природної рослинності накладається штраф у розмірі 6120 грн.

Крім того, вкотре нагадуємо, що відповідно до статті 113 «ДИВЕРСІЯ» Кримінального кодексу України відтепер додано і навмисні підпали, в тому числі й сухої рослинності.

Давайте не наражати один одного на небезпеку!