Продовжуємо активно допомагати людям, які змушені були покинути власний дім через війну, рятуючи своє життя і життя дітей, - у рамках тісної співпраці з Красноградською районною організацією Товариства Червоного Хреста України Наталинська сільська рада отримала гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, яких наразі у громаді зареєстровано близько 1200 чоловік.

Отриманий гуманітарний вантаж містить продукти харчування (консерви, макаронні вироби, муку, рис, вівсянку, лаваш, шинку, бутильовану воду), дитяче харчування, засоби гігієни (жіночі засоби гігієни, мило, гелі для душу, зубні щітки, вушні палички, підгузки для малюків), ковдри, простирадла та інше.

Щиро дякуємо координаторам Красноградської районної організації Товариства Червоного Хреста України за співпрацю, увагу до людей, підтримку та допомогу!

Тільки в єдності ми сильні! Наближаємо перемогу разом!