Відбулися онлайн-засідання ТМО вчителів Наталинської громади

Центр професійного розвитку педагогічних працівників та педагоги закладів освіти Наталинської сільської ради актуальні питання організації освітнього процесу вирішують в онлайн-форматі - так у період з 21.03. по 25.03. 2022 відбулися засідання територіальних методичних об’єднань вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, біології та хімії, вчителів 4-х класів.

Учасники засідань розглянули питання щодо використання актуальних платформ для організації дистанційного навчання, нормативного забезпечення завершення навчального року, вибору модельних програм та підручників для 5-х класів НУШ. Практичні блоки побудовані на демонстрації досягненнях вчителів, які атестуються, презентацій з досвіду роботи, майстер-класів.

Дякуємо колегам за співпрацю, активність, бажання надавати дітям якісні знання, пошук нових форм і методів освітньої діяльності.