Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю вас із великим християнським святом - Благовіщенням Пресвятої Богородиці!
Свято Благовіщення є одним із найбільш шанованих в Україні та у всьому християнському світі. Його пов’язують з доброю звісткою, яку отримала Богородиця і все людство. Це звістка про те, що прийде Добро і Світло. Це звістка, яка дає позитивне очікування і надію.
Бажаю вам і вашим близьким щастя, здоров’я, гарних звісток, добра і любові! Нехай на нашій українській святій землі запанують мир, затишок та спокій!
Хай ваша віра буде непохитною!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк